Пуер пре? Пуер вставляє? 

Серед сотень видів та сортів чаю пуер викликає найбільшу кількість обговорень, суперечок та суперечливих часом до абсурду думок. Ми вирішили допомогти розібратися з основними питаннями про властивості та психотропний ефект пуера і задати їх справжньому знавцю, який випив і власноручно заварив не одну сотню літрів цього таємничого чаю.

 

Чи правда, що пуер пре? Здається, це питання хвилює уми багатьох жителів нашої країни. То чому ж чай пуер пре? І чи пре взагалі? По-перше, не варто покладати на чай, нехай і такий дивовижний, великих «психоделічних» надій. Навіть якщо Пуер вставляє, робить він це делікатно і благородно, а не «обухом по голові» подібно до будь-яких психотропних препаратів.

 

Китайський чай. Чай пуер.

 

По-друге, далеко не кожен пуер пре - видів це чаю дуже багато, та й один і той же чай після років (за аналогією з хорошим вином) змінює свої властивості. По-третє, пуер вставляє не за рахунок кофеїну, якого в напої практично немає, а завдяки унікальному змішуванню активних компонентів, що пробуджують в організмі приховані ресурси.

 

Як саме пуер вставляє? Приступаючи до чаювання, не треба поспішати, хапатися за булки та тістечка, запиваючи їх на ходу гарячим напоєм, що обпікає. Цей чай вимагає поваги до себе, умиротвореної та гармонійної атмосфери. Адже не дарма стародавні народи сходу вживали цей чай ритуально, дотримуючись знання предків, що передаються з покоління в покоління.

Китайський чай. Чай пуер

Представлений шу пуер вище на зображенні має дуже сильну енергію чаю Ча Ци (чайне сп'яніння)

 

Ми не закликаємо вас влаштовувати подібні церемонії, але якщо ви хочете переконатися, що чай пуер вставляє, просто розслабтеся, не метуштеся даремно, налийте чашечку і почекайте трохи (пуер пре і виявляє всю свою силу тільки в злегка охололі). Вже після кількох ковтків можна відчути, як свідомість стає більш чуйною, фарби та звуки навколо стають яскравішими і виразнішими, думки забирають розум у просторові світи, а тіло наповнюється приємною силою з одночасним розслабленням м'язів – одним словом, пуер вставляє.

 

Як заварювати Пуер, щоби вставило? Як зазначалося, який завжди і кожен пуер вставляє. На властивості і якість напою, а також безпосередньо ефект чайного сп'яніння, впливає спосіб сушіння листя, клімат місць походження, термін витримки (ферментації) і спосіб приготування чаю. Що запитують «як заварювати пуер щоб перло» поспішаємо зневірити в необхідності довгого варіння пресованого листя. Якщо, звичайно, вашою метою не є традиційний чефір із дорогого та вишуканого чаю. Взагалі, цей чай заварюють як класичним способом наполягання в гарячій воді, так і методом варіння (але не багатогодинний!) Хочете дізнатися, як заварювати пуер, щоб вставило - робіть все правильно, спокійно і поетапно. 

Примітно, що заварений пуер пре дуже тонко і триваліше, а зварений пуер вставляє трохи різкіше. Проте відчути ці нюанси можна лише тоді, коли є більш-менш виразне уявлення про дію чаю. Щоб зрозуміти, як заварювати пу ер щоб перло саме вас, потрібно спробувати обидва методи (заварювання та варіння).

 

Чай Да Хун Пао пре? Багато хто стверджує що чай та хун пао пре гірше, ніж пуер пре, але ця думка не однозначно вірна. Як і у випадку з пуером, чай да хун пао пре чи не пре залежно від багатьох факторів. Дотримуючись рекомендацій щодо його заварювання і, головне, використовуючи якісний дорогий чай (Да Хун Пао є одним з найрідкісніших і відповідно дорогих чаїв) і ви зможете переконатися, як чай Да хун пао пре - краще, гірше або аналогічно тому, як пуер вставляє.

Також, рекомендуємо прочитати статтю " Як заварювати пуер "

Купити чай

Puer.ua

Puer.ua

Інтернет магазин чаю

пр-т Голосіївський, 93
Київ, Київська 02000

Пн. : Цілодобово
Вт. : Цілодобово
Ср. : Цілодобово
Чт. : Цілодобово
Пт. : Цілодобово
Сб. : Цілодобово
Нд. : Цілодобово
Телефон
+38 (098) 0800-140

Ми у соціальних мережах

X

Швидке замовлення

Як заварити пуер щоб вставило?