Одна з найвідоміших легенд розповідає, що під час правління династії Мін, імператор Юнле захворів на серйозну хворобу. Один із його чиновників відправився до гір Уїшань, де місцевий чернець дав йому спеціальний чай для лікування імператора. Імператор випив чай і швидко одужав. На знак вдячності імператор Юнле наказав покрити кущі чаю червоними халатами (Да Хун Пао, що дослівно означає "великий червоний халат") як символ шани та захисту. Також він присвоїв чаю особливий статус, зробивши його імператорським чаєм.

Чай Да Хун Пао, на скелястих схилах гір Уїшань

Династія Мін (1368-1644) - китайська імператорська династія, яка правила після династії Юань і перед династією Цін. Це був період відродження китайської культури, мистецтв, економіки та зовнішньої політики. Відомими імператорами цієї династії були Хун'у (засновник династії) та Юнле, які зробили значний внесок у розвиток китайської цивілізації.

Юнле (Чжу Ді): Цей імператор відомий своєю активною зовнішньою політикою, включаючи знамениті морські експедиції Чжен Хе. Юнле також переніс столицю Китаю з Нанкіна до Пекіна і почав будівництво Забороненого міста.

Заборонене місто - це імператорський палацовий комплекс у центрі Пекіна, Китай. Його будівництво було розпочато імператором Юнле (Чжу Ді) з династії Мін у 1406 році і завершено у 1420 році.

Заборонене місто. Імператорський палацовий комплекс, Китай
Заборонене місто. Імператорський палацовий комплекс, Китай
Заборонене місто. Імператорський палацовий комплекс, Китай

Купити чай

Puer.ua

Puer.ua

Інтернет магазин чаю

пр-т Голосіївський, 93
Київ, Київська 02000

Пн. : Цілодобово
Вт. : Цілодобово
Ср. : Цілодобово
Чт. : Цілодобово
Пт. : Цілодобово
Сб. : Цілодобово
Нд. : Цілодобово
Телефон
+38 (098) 0800-140

Ми у соціальних мережах

X

Швидке замовлення

Легенда про чай Да Хун Пао