Зважаючи на різко збільшену за останні кілька років популярність чаю пуер, виробництво цього чудодійного напою було поставлено на широкий потік. Крім безперечно позитивних наслідків (як то можливість купити пуер у жителів багатьох країн з різними фінансовими можливостями), це призвело до появи ряду неякісних сортів, спробувавши які, багато хто може розчаруватися в чаї пуер, так і не скуштувавши справжній божественно смачний правильний пуер. Але який він, цей правильний пуер? Як його розпізнати на тлі тисяч речень? Можливо, ця стаття буде корисною тим, у кого виникають подібні питання. 

Властивості чаю пуер 

Чи варто говорити, що чай пуер , властивості якого вигідно відрізняються від характеристик інших видів чаю, прославився саме завдяки особливим ефектам та цілющим впливам на весь організм. Безумовно, справжній правильний пуер здатний творити якщо не чудеса, то напевно небачені раніше дійства. Причина цього – унікальна енергетика цього напою, що сприяє розкриттю внутрішніх сил, об'єднанню душ та знаходженню гармонії з навколишнім світом.

                                                                                   

Магазин чаю. Купити чай Пуер

У китайських чайних церемоніях пуер займає почесне місце як напій, що дає просвітлення та силу, здоров'я та молодість. Чай пуер, властивості якого високо оцінюються в Піднебесній, нерідко використовують як чудовий комунікативний засіб, що налаштовує на продуктивну бесіду з партнерами по бізнесу, колегами, клієнтами. В принципі, пити чай пуер можна в будь-якій компанії, головне – щоб у процесі чаювання кожен його учасник був налаштований на позитивну хвилю, тоді й дія чаю буде благодатнішою та бадьорішою. 

Правильний пуер – пробуємо на смак 

Правильний пуер прекрасний цілком і повністю – не може бути компромісів. Його терпкий смак з ароматом чорнозему, що легко впізнається, насичений грайливий на світлі чай здатен подарувати неймовірне задоволення. У той час як неякісний чай може це задоволення звести нанівець неприємними «ароматами» риби, слабким або навпаки занадто міцним настоєм з яскраво вираженою гіркотою. Важливо пам'ятати, що правильний пуер пахне хоч і своєрідно, але приємно - цвіль, білий наліт, зайва сухість і ламкість - явні ознаки неправильного зберігання чаю, які, крім безрадісних смакових відчуттів, можуть спричинити і сумніші наслідки у вигляді нездужання.

Магазин чаю. Купити чай Пуер 

Чай пуер, властивості якого багато хто прирівнює до властивостей лікарських засобів, повинен мати яскравий аромат і смак, що чіпляє, давати насичений настій протягом 1-5 хвилин настоювання. Правильний пуер має багатогранний смак, в якому можна виділити дерев'яні, горіхові, чорносливові нотки, солодко-терпкий післясмак зі слабо вираженою гіркотою. Безумовно, на смак та інші характеристики чаю впливають не тільки умови зберігання, але й місце та час його збору, якість обробки та багато інших факторів. Саме тому ідентичних смаків чаю пуер не існує – кожен його сорт має свій невловимий шарм та відмінний смак, завдяки чому гурмани всього світу не втомлюються досліджувати нюанси та відтінки нових сортів і видів пуеру.

www.puer.ua – правильний пуер за найкращими цінами

Ми пропонуємо до вашої уваги чай пуер, властивості якого доведені до досконалості вмілими майстрами китайського чайного виробництва. У нашому інтернет-магазині ви зможете придбати правильний пуер з доставкою по Україні та світу. На всі види та сорти пуеру ми встановлюємо оптимальні ціни, які, напевно, припадуть до душі більшості любителів цього унікального напою.

Виникли питання? Наші менеджери із задоволенням дадуть вам відповідь, а також допоможуть зробити правильний вибір з урахуванням ваших особистих переваг. Зв'язатися з нами ви зможете за телефонами, вказаними на сайті.

Також, рекомендуємо прочитати статтю " Пуер Україна. Купити пуер в Україні "

Чай

Puer.ua

Puer.ua

Інтернет магазин чаю

пр-т Голосіївський, 93
Київ, Київська 02000

Пн. : Цілодобово
Вт. : Цілодобово
Ср. : Цілодобово
Чт. : Цілодобово
Пт. : Цілодобово
Сб. : Цілодобово
Нд. : Цілодобово
Телефон
+38 (098) 0800-140

Ми у соціальних мережах

X

Швидке замовлення

Чай пуер властивості або правильний пуер!